OGÓLNOPOLSKI KONGRES NOWOCZESNEGO PRZEMYSŁU INDUSTRY360 to jedyne wydarzenie na rynku, podczas którego do przemysłu będziemy podchodzić kompleksowo. Zakres tematyczny każdej edycji opierać się będzie o aktualne problemy i wyzwania stawiane zarówno firmom produkcyjnym, centrom dystrybucyjnym, magazynom oraz różnym gałęziom przemysłu.
Podczas pierwszej edycji Kongresu "Industry360" uzyskasz praktyczną wiedzę na temat współpracy między działem produkcji a magazynem. Starannie wyselekcjonowani prelegenci pomogą zrozumieć mechanizmy stojące za sukcesem strategii zarządzania aktywami oraz majątkiem technicznym.
Dzięki naszym specjalistom wdrożysz kulturę Lean w swojej firmie i wpłyniesz na efektywność pracy pracowników w Twoim zespole.
Podczas tego wydarzenia zdobędziesz najaktualniejszą wiedzę oraz gotowe case study sprawdzone przez specjalistów w dużych fabrykach produkcyjno-magazynowych, które z powodzeniem wprowadzisz w swojej firmie.
Poznasz sprawdzone schematy i metody na usprawnienie procesu produkcji, wraz z optymalizacją kosztów z użyciem nowych urządzeń i technologii.
Dołącz do nas już dziś!
• dyrektor / kierownik magazynu lub centrum dystrybucyjnego
• dyrektor / kierownik zakładu produkcyjnego
• dyrektor / kierownik produkcji
• dyrektor operacyjny
• dyrektor / kierownik ds. logistyki
• dyrektor ds. inwestycji
• dyrektor zarządzający
• dyrektor techniczny
08:00 – 08:50
Rejestracja uczestników
09:00
Rozpoczęcie kongresu
Ekspert w zakresie zarządzania aktywami w organizacjach w przedsiębiorstwach produkcyjnych, energetycznych, wydobywczych i transportowych. Specjalista w zakresie zarządzania technicznego, organizacji działów utrzymania ruchu, rozwoju procesów niezawodnościowych oraz optymalizacji przepływów wartości w produkcji i utrzymaniu ruchu. Silnie ukierunkowany na poprawę praktycznej współpracy pomiędzy działami operacyjnymi i technicznymi. Arek opracował i zarządzał licznymi projektami ukierunkowanymi na poprawę zarządzania aktywami, procesów inwestycyjnych i operacyjnych w całym regionie EMEA. Na stałe pełni funkcję starszego konsultanta/eksperta w projektach związanych z zarządzaniem niezawodnością i utrzymaniem ruchu, wdrożeniami CMMS/EAM oraz zarządzaniem projektami CAPEX. Opracował wiele strategii doskonalenia operacyjnego i strategii zarządzania aktywami (SAMP) dla średnich i dużych organizacji. Arek przeprowadził ponad 200 otwartych i dedykowanych szkoleń. Regularnie występuje na konferencjach i seminariach związanych z zarządzaniem operacyjnym i inwestycjami przemysłowymi w Polsce i za granicą.
Doradca i audytor inwentaryzacji oraz procesów zarządzania majątkiem. Posiada ponad 40-letnie zróżnicowane doświadczenie zawodowe. Wieloletni kierownik i koordynator projektów budowlanych. Założyciel przedsiębiorstw zajmujących się rachunkowością i kompleksowymi projektami zarządzania majątkiem i inwentaryzacjami.
Współpracował z największymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy przeprowadzając kilkanaście tysięcy projektów inwentaryzacyjnych i obniżenia kosztów zarządzania majątkiem rzeczowym. Przeprowadził pierwszy w Europie proces przygotowania do certyfikacji jakości (ISO 9001) dla usług inwentaryzacyjnych będących elementem kierowania przedsiębiorstwem, ochrony środowiska oraz podnoszeniem kompetencji pracowników. Założyciel Fundacji KeroDefa zajmującej się propagowaniem nowych i przyjaznych metodyk szkolenia o istocie ochrony danych przedsiębiorstwa i osobowych, zarządzania majątkiem, utrzymania ruchu. Współzałożyciel oraz członek zarządu w Polskim Stowarzyszeniu Zarządzania Majątkiem Technicznym (PAMMS).
dr inż. Sławomir Krzewiński – Dyrektor Laboratorium Jwave – Jantar Sp. z o.o.
Posiada tytuł doktora nauk technicznych uzyskany na Politechnice Opolskiej. Rozwija kompetencje techniczne związane z szerokim auto ID z ukierunkowaniem na RFID. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie projektów informatycznych, wdrożeń technologii radiowych oraz zarządzania zespołami projektowymi.
Marzena Tkaczuk, z firmą Panattoni związana jest od 2014 roku, z branżą nieruchomości od ponad 16 lat. Jako BTS Development Director odpowiada m.in. za inwestycje realizowane na indywidualne zamówienia klientów BTS (build-to-suit), kontakty ze specjalnymi strefami ekonomicznymi, władzami lokalnymi, transakcje dotyczące nabywania nieruchomości pod realizowane projekty, relacje z firmami doradczymi.
Charakter inwestycji BTS prowadzonych m.in. przez Marzenę w Panattoni, w odróżnieniu od gotowej powierzchni magazynowej cechuje duża elastyczność w zakresie doboru lokalizacji, wielkości obiektu przemysłowego oraz powierzchni biurowej, samego przeznaczenia obiektu, jego specyfikacji technicznej oraz rodzaju współpracy. Może ona przebiegać w oparciu o umowę najmu albo umowę typu „zaprojektuj i wybuduj”, w przypadku klientów chcących posiadać zrealizowaną inwestycję na własność. Zaletą realizacji obiektu w formule BTS jest pełne dostosowanie powierzchni do konkretnych potrzeb klienta, tak by maksymalnie wykorzystać przestrzeń składowania, zoptymalizować procesy produkcyjne i dostosować przestrzeń do technicznych uwarunkowań prowadzonej działalności (np. specjalistyczne instalacje, pomieszczenia techniczne, przenośniki taśmowe, urządzenia sortujące, linie technologiczne, niestandardowe wymagania w zakresie zaopatrzenia w media czy konkretnej lokalizacji).
Współpraca z klientem w takim szerokim zakresie wymaga umiejętności kompleksowego zarządzania, koordynacji wielu aspektów projektu. Zwykle w niedługim czasie należy wykonać i skoordynować działania związane z wyborem, weryfikacją prawną i techniczną działki, ustalić koncepcję zabudowy i specyfikację techniczną obiektu, dokonać uzgodnień komercyjnych i prawnych regulujących warunki współpracy z klientem, wreszcie zaprojektować obiekt, uzyskać wszystkie decyzje niezbędne dla realizacji inwestycji i wybudować ją. To wszystko dzieje się często w czasie ok 15-20 miesięcy. Dążenie do efektywnego rozwiązania i skrojonych na miarę potrzeb klienta inwestycji oraz skuteczność w działaniu Marzeny skutkuje nowymi inwestycjami dla Panattoni i możliwością rozwoju całego działu BTS w firmie.
W Panattoni Marzena uczestniczyła w realizacji kontraktów BTS-owych dotyczących najmu i budowy inwestycji produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 mkw, odpowiadając za transakcje z takimi firmami jak: K-FLEX, GE, Halfen, Ontex, Kongsberg, Action, Ideal Automotive, Pilkington, Kellogg, DSV, Mondelez, Intersnack, Bombardier Transportation, Flex, Animex.
Te i wiele innych projektów zrealizowanych z udziałem Marzeny należą do jednych z wiodących projektów na rynku, nagrodzonych w licznych konkursach branżowych w ostatnich latach, m.in. Manufacturing Awards, Eurobuild Awards, CEE Investments Awards, natomiast Marzena jest też laureatką konkursu Top Woman in Real Estate w kategorii w Commercial Sales.
Marzena jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie na kierunku zarządzanie. Prywatnie mama 2,5 letniego Mateusza i miłośniczka podróży.
Bartłomiej Gröbner funkcję Dyrektora Zarządzającego K-FLEX Polska pełni od 2016. Z firmą związany jest już od 2007 roku, w latach 2007-2015 jako Dyrektor Zakładu K-FLEX Polska Sp. z o.o. Swoją karierę zawodową rozpoczął jeszcze podczas studiów w firmie Navatel Sp. zo.o., potem związał się z firmą Babcock Enterprise.
Bartłomiej posługuje się kilkoma językami, w tym angielskim, rosyjskim i włoskim. Wolne chwile przeznacza na swoje pasje – nurkowanie, narciarstwo zjazdowe i beletrystykę, ale przede wszystkim na aktywne działania na rzecz lokalnych środowisk.
Rodzina Batłomieja to żona Sabina, która zawodowo zajmuje się projektowaniem instalacji oraz dwóch synów – Przemysław, aktualnie student i Michał, uczeń Szkoły Podstawowej w Wieleninie.
Legniczanin z urodzenia, zamieszkania i zamiłowania. Ukończył naukę na Politechnice Wrocławskiej, z którą nadal intensywnie współpracuje na studiach doktoranckich. Przez ostatnie 20 lat pracował między innymi w zakładach tj. Whirlpool sp. zoo, Winkelmann sp. z o.o., Lear Poland II sp. z o.o., Hoerbiger Automotive sp. z o.o. czy Haerter Technika Wytłaczania sp. z o.o. Obecnie jest dyrektorem zakładu produkcyjnego Technonicol-Insulation sp. z o.o w Wykrotach. Jego pasją jest szukanie metod, narzędzi i rozwiązań usprawniających zarządzanie działem, obszarem, firmą, łącząc zdobycze wiedzy teoretycznej z wieloletnim doświadczeniem praktycznym oraz umiejętnościami managerskimi.
11:45 – 12:00
Networking przy kawie
Doświadczony praktyk w dziedzinie optymalizacji i poprawy wydajności procesów. Propagator kultury Lean Management oraz World Class Manufacturing. Wiedzę i praktykę zdobywał głównie w branży automotive pracując dla Volkswagena przy rozruchu fabryki we Wrześni (Lean / Low Cost Automation) oraz w innych branżach: medycznej, FMCG, szwalniczej i robotyki będąc blisko inżynierii procesowej. W Unileverze jest Liderem filaru Focus Improvement w dziale doskonalenia produkcji. Jego specjalność to szkolenia i warsztaty Lean, transfery i rozruchy produkcji oraz projektowanie layoutów i konstrukcji modułowych.
Absolwentka wydziału mechanicznego na Politechnice Gdańskiej, a także absolwentka studiów MBA w Gdańskiej Akademii Kształcenia Menadżerów w Gdańsku. Od wielu lat jest związana z przemysłem ciężkim pełniąc kierownicze stanowiska. Specjalizuje się w obszarze zakupu surowców i materiałów do produkcji konstrukcji stalowych. Ekspert w dziedzinie zarządzania magazynami oraz doskonalenia procesów na linii magazyn – produkcja. Założycielka i prezeska firmy Waltoria Sp. z o.o. , która umożliwia obrót nadwyżek magazynowych w przemyśle ciężkim.
13:10 – 13:25
Networking przy kawie
Ekspert w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań intralogistycznych. Od ponad 6 lat związany z branżą logistyki wewnętrznej, a od ponad 2 lat pełni funkcję Kierownika Sprzedaży Europa Systems w regionie Polski Południowej. Praktyk, posiada szerokie doświadczenie w realizacji projektów logistycznych, wdrażał automatyzację procesów magazynowych dla światowych producentów takich jak: Carlsberg, Cisowianka, Solvera czy FERRERO.
Ekspert w zakresie zarządzania aktywami w organizacjach w przedsiębiorstwach produkcyjnych, energetycznych, wydobywczych i transportowych. Specjalista w zakresie zarządzania technicznego, organizacji działów utrzymania ruchu, rozwoju procesów niezawodnościowych oraz optymalizacji przepływów wartości w produkcji i utrzymaniu ruchu. Silnie ukierunkowany na poprawę praktycznej współpracy pomiędzy działami operacyjnymi i technicznymi. Arek opracował i zarządzał licznymi projektami ukierunkowanymi na poprawę zarządzania aktywami, procesów inwestycyjnych i operacyjnych w całym regionie EMEA. Na stałe pełni funkcję starszego konsultanta/eksperta w projektach związanych z zarządzaniem niezawodnością i utrzymaniem ruchu, wdrożeniami CMMS/EAM oraz zarządzaniem projektami CAPEX. Opracował wiele strategii doskonalenia operacyjnego i strategii zarządzania aktywami (SAMP) dla średnich i dużych organizacji. Arek przeprowadził ponad 200 otwartych i dedykowanych szkoleń. Regularnie występuje na konferencjach i seminariach związanych z zarządzaniem operacyjnym i inwestycjami przemysłowymi w Polsce i za granicą.
Praktyk i entuzjastka optymalizowania procesów magazynowych. Doświadczenie zdobyła najpierw jako inżynier, a następnie warehouse manager zarządzając przepływami wewnętrznymi towarów w polskiej fabryce L’Oreal w Kaniach k. Warszawy. Pod jej kierownictwem magazyn przeszedł skuteczną transformację zarówno w ramach kultury bezpieczeństwa, optymalizacji wykorzystania powierzchni magazynowej oraz wykorzystania narzędzi Lean – osiągając przy tym świetne wyniki performance. Obecnie objęła stanowisko production managera, gdzie zarządza procesami na styku magazynu i produkcji z nowej perspektywy.
Absolwent Politechniki Poznańskiej – magister inżynier mechaniki i budowy maszyn oraz absolwent ICAN & Harvard Business School. Manager i inżynier z ponad 15 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w technice podciśnieniowej. W firmie Schmalz Marek pracuje od 9 lat i obecnie jest odpowiedzialny za rozwój działu Vacuum Automation jako Kierownik Sprzedaży. Prywatnie zapalony akwarysta, od ponad 10 lat udziela się jako sołtys w gminie Czerwonak.
Doświadczony praktyk w dziedzinie optymalizacji i poprawy wydajności procesów. Propagator kultury Lean Management oraz World Class Manufacturing. Wiedzę i praktykę zdobywał głównie w branży automotive pracując dla Volkswagena przy rozruchu fabryki we Wrześni (Lean / Low Cost Automation) oraz w innych branżach: medycznej, FMCG, szwalniczej i robotyki będąc blisko inżynierii procesowej. W Unileverze jest Liderem filaru Focus Improvement w dziale doskonalenia produkcji. Jego specjalność to szkolenia i warsztaty Lean, transfery i rozruchy produkcji oraz projektowanie layoutów i konstrukcji modułowych.
14:35 – 15:35
Obiad
Konsultant Lean Management Consulting Group. Certyfikowany praktyk i trener kaizen. Od 10 lat wspiera polskie przedsiębiorstwa w implementacji narzędzi lean management i budowaniu kultury organizacyjnej nastawionej na ciągłe doskonalenie jako lean manager i konsultant. Uczestniczył w licznych projektach z związanych z doskonaleniem procesów produkcyjnych m.in. poprzez zwiększanie dostępności i efektywności parku maszynowego. Wieloletni koordynator studiów podyplomowych i kierunków MBA związanych z tematyką lean management.
W firmie Sternet Maciej jako Project Manager odpowiada za rozwój oraz realizację projektów efektywności energetycznej z zakresu techniki napędowej, ale przede wszystkim pełni rolę audytora energetycznego. Zakres jego działalności skupia się w dużej mierze na kreowaniu pro efektywnych energetycznie rozwiązań dla przedsiębiorstw, wsparciu merytorycznym w obszarze efektowności energetycznej z zakresu techniki napędowej, nadzorze nad implementacją założeń modernizacyjnych na obiektach. Jego głównym celem jest dopasowanie oferty firmy Sternet do faktycznych potrzeb Klientów w myśl idei zrównoważonego rozwoju, którego założeniem jest maksymalizacja efektu energetycznego, ekologicznego oraz ekonomicznego. Jako audytor wykonuje dla swoich Klientów audyty efektywności energetycznej, wspierając tym samym inwestycje systemem świadectw efektywności energetycznej, poszukuje rozwiązań z zakresu możliwości finansowania projektów opartych np. na formule ESCO.
16:25 – 16:40
Networking przy kawie
konsultantka ds. efektywności energetycznej, odpowiada za Public Affairs w Danfoss w Polsce i regionie Europy Wschodniej, m.in. współpracując z organizacjami branżowymi; ekspertka Stowarzyszenia Fala Renowacji; przez wiele lat aktywnie działała w obszarze NGO, współpracując z samorządami i przedstawicielami społeczności lokalnych, autorka licznych artykułów i publikacji z obszaru efektywności energetycznej, zmian klimatu i ubóstwa energetycznego.
dr Mateusz Wiliński – historyk stosunków międzynarodowych, niemcoznawca i geopolityk. Kierownik Centrum Współpracy z Biznesem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, koordynator Rady Pracodawców WSL. Negocjator i ekspert z zakresu budowania relacji. Dydaktycznie aktywny na polu komunikacji w biznesie, badawczo zajmuje się studiami niemcoznawczymi, zwłaszcza w obszarze komunikowania społecznego i bezpieczeństwa wewnętrznego.
Dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Łukasiewicz – Poznańskiego Technologicznego (wcześniej: Instytutu Logistyki i Magazynowania), profesor Wyższej Szkoły Logistyki. W latach 2009 do 2019 pracował w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, kolejno na stanowisku asystenta, adiunkta i profesora nadzwyczajnego. Ma 20 lat doświadczenia w logistyce i e-commerce. Jest autorem 3 książek, współredaktorem 2 monografii i prawie 300 publikacji popularyzatorskich oraz naukowych. Swoje doświadczenie zdobywał podczas realizacji ponad 60 projektów w zakresie e-commerce i logistyki dla takich organizacji i firm, jak: Landmark (bPost), Volkswagen, Poczta Polska, GS1 Polska, DHL, DPD (Siódemka), A.T. Kearney, KPMG, OEX E-business, Wish, CMT Advisory, 4Kraft, SMART Project, Merlin.pl, Digital24.pl, Kompania Piwowarska (SABMiller), Horizon-Automation, NaviExpert, PKS Poznań, Stomil, Autostrada Wielkopolska, CEG, KPS, Sheepla, GOAP, Urząd Miasta Poznania, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Pełnił również rolę konsultanta w kilku międzynarodowych projektach badawczych w zakresie e-commerce w Economic Research Institute for ASEAN and East Asia (ERIA).
Profesor wizytujący dwukrotnie w University of Primorska w Słowenii. Odbywał dwa razy staż w University of Valencia w Hiszpanii i University of Osijek w Chorwacji. Prowadził też wykłady w Corvinus University of Budapest na Węgrzech.
Wykładał na studiach Executive MBA i podyplomowych „Logistyki i Zarządzania Międzynarodowymi Łańcuchami Dostaw”, „e-Commerce”, „Zarządzania Sprzedażą” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, „Logistyka w praktyce” na Politechnice Gdańskiej, „Zarządzanie ekspansją zagraniczną i rozwojem w branży fashion” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
W Panattoni od ponad 14 lat zarządza BTS Group – wyspecjalizowaną strukturą, realizującą inwestycje na indywidualne zamówienia klientów (build-to-suit). Projekty BTS powstają w bliskiej współpracy i z uwzględnieniem wielu indywidualnych potrzeb klienta, m.in. co do lokalizacji, specyfikacji technicznej czy działki lub innych elementów, które z punktu widzenia klienta mają znaczenie dla funkcjonowania jego biznesu.
Marek Foryński z branżą nieruchomości związany jest od ponad 20 lat. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończył również zarządzanie w Nottingham Business School, gdzie później uzyskał dyplom MBA.
Pod kierownictwem Marka Foryńskiego Panattoni w Polsce wybudowało już ponad 1,5 mln m kw. powierzchni o charakterze produkcyjnym i produkcyjno-magazynowym. Ostatnie realizacje zespołu BTS to m.in. 60 800 m. kw. dla firmy Action w Bieruniu koło Tych, 33 000 m kw. dla K-Flex w Uniejowie, ponad 13 000 m kw. wraz z infrastrukturą towarzyszącą dla Danfoss Poland w Grodzisku Mazowieckim (pierwszy na świecie zeroemisyjny obiekt w grupie Danfoss), 10 000 m kw. dla Solaris Bus & Coach w Bolechowie. W tym roku zespół BTS zakończył również dwa duże projekty rozbudowy – fabryki dla firmy Kongsberg w Brześciu Kujawskim – do 22 000 m kw. i fabryki dla europejskiego producenta artykułów higienicznych – z 26 do 70 tysięcy m kw.
Dyrektorka Działu Komunikacji i Marketingu w Grupie Kapitałowej Pekabex. Od lutego 2017 roku odpowiada za public relations, marketing, investor relations, komunikację wewnętrzną, CSR i employer branding. Wspiera współpracę biznesu i nauki poprzez realizowanie projektów z uczelniami wyższymi na terenie kraju. Kieruje zespołem zajmującym się budowaniem pozytywnego wizerunku prefabrykacji, tworzeniem publikacji dotyczących nowoczesnych technologii budowlanych dla prasy branżowej oraz eventów.
Wcześniej przez ponad 7 lat pracowała w Gabinecie Prezydenta Miasta Poznania, a także dla McKinsey & Company i jako założycielka oraz prezeska fundacji charytatywnej „Serce dla Gruzji”. Posiada doświadczenie jako wykładowczyni na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu/ Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.
Absolwentka Uniwersytetu im. A.Mickiewicza (magister Stosunków Międzynarodowych) oraz Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu (studia podyplomowe Logistyka). Studiowała na Georgetown University oraz Uniwersytecie Łotewskim, spędziła rok we Włoszech. Mówi w czterech językach obcych (angielskim, rosyjskim, włoskim i niemieckim). Dumna mama Amelii i Witolda, pasjonatka podróży.
Tomasz Mackiewicz jest absolwentem kierunku mechanika i budowa maszyn, (specjalność projektowanie i modelowanie komputerowe) na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, którą ukończył w 2008 r. Już wcześniej, w czasach technikum mechanicznego, fascynowała go branża samochodowa, którą szybko wybrał jako kierunek swojej ścieżki zawodowej.
Prawdziwą przygodę z motoryzacją rozpoczął niedługo po studiach, jako stażysta w dziale produkcji pilotażowej w Volkswagen Poznań. Dwa spędzone tam lata umożliwiły mu dokładne poznanie procesu wdrażania nowych produktów i rozbudziły ciekawość do poznawania innych aspektów pracy tego samochodowego giganta. Zaowocowało to przenosinami do działu zajmującego się zakupem towarów i usług, a dalej, już jako specjalista, do działu zapewnienia jakości. Na tym odcinku swojej pracy zawodowej Tomasz Mackiewicz wiedział już o procesie powstawania samochodów niemalże wszystko.
Przełomowym rokiem w jego karierze zawodowej był 2014, kiedy dołączył do działu personalnego poznańskiego Volkswagena z zadaniem budowy centrum szkoleniowego. Solidne techniczne wykształcenie, znajomość zarówno produkcji, jak i procesu zakupowego zaowocowały budową i uruchomieniem jednego z najnowocześniejszych centrów szkoleniowych w ramach struktur Volkswagen Poznań, co Tomasz Mackiewicz zalicza do swoich kluczowych osiągnięć zawodowych.
Pracując przy powstawaniu centrum szkoleniowego równolegle wpierał rozwój nowo powstałej fabryki Volkswagena w pod wrzesińskich Białężycach, gdzie odpowiadał za rozwijanie technicznych kompetencji pracowników produkcji. Do jego zadań należało m. in. współtworzenie programów szkoleniowych dopasowanych do potrzeb zarówno pracowników, jak i przedsiębiorstwa.
Rozwijająca się w okolicy Wrześni branża motoryzacyjna okazała się fascynującym środowiskiem do podejmowania dalszych kroków zawodowych – w grudniu 2018 roku Tomasz Mackiewicz objął stanowisko kierownika Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii – nowej placówki oświatowej, której organem prowadzącym jest powiat wrzesiński.
Od września 2022 pełni funkcję dyrektora w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni. Od października 2020 Tomasz Mackiewicz pełni funkcję członka rady w Wielkopolskiej Regionalnej Radzie Przemysłu Przyszłości. Członek grupy eksperckiej dotyczącej komponentu gospodarki w ramach prac nad aktualizacją Krajowej Polityki Miejskiej. Od kwietnia 2021 jest członkiem grupy roboczej ds. sztucznej inteligencji w Ministerstwie Cyfryzacji, gdzie działa w podgrupie ds. umiejętności cyfrowych. Ekspert ds. opracowania Koncepcji Rozwoju Kraju do 2050 roku (KRK2050) w Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.
konsultantka ds. efektywności energetycznej, odpowiada za Public Affairs w Danfoss w Polsce i regionie Europy Wschodniej, m.in. współpracując z organizacjami branżowymi; ekspertka Stowarzyszenia Fala Renowacji; przez wiele lat aktywnie działała w obszarze NGO, współpracując z samorządami i przedstawicielami społeczności lokalnych, autorka licznych artykułów i publikacji z obszaru efektywności energetycznej, zmian klimatu i ubóstwa energetycznego.
20:00
Bankiet
Portal i czasopismo skierowane jest do przedstawicieli szeroko rozumianego przemysłu. Naszymi odbiorcami są m.in. dyrektorzy i kierownicy produkcji, szefowie utrzymania ruchu, kierownicy logistyki i magazynów, a także inżynierowie procesu czy automatycy.
Na łamach portalu i czasopisma poruszamy tematy związane z codziennymi problemami i wyzwaniami firm produkcyjnych, z inwestycjami w branży przemysłowej czy pro środowiskowymi rozwiązaniami, które mogą wdrożyć u siebie przedsiębiorstwa.
Każdego dnia publikujemy ciekawe aktualności z branży, najświeższe raporty i wszelkie informacje dotyczące różnych gałęzi przemysłu. Nowoczesne technologie, innowacje wdrażane w fabrykach czy produkcja zgodna z filozofią przemysłu 4.0 – to znajdziesz na naszym portalu!
Zapraszamy na www.nowoczesny-przemysl.pl
Novotel Poznań Centrum
pl. Andersa 1, 61-894 POZNAŃ
+48 61 858 70 00
redaktor prowadząca
anna.waberska@nowoczesny-przemysl.pl
tel: 696 091 518
redaktor naczelny
rafal.wasilewski@nowoczesny-przemysl.pl
tel: 797 369 875
manager ds. sprzedaży
magdalena.ogrodowicz@nowoczesny-przemysl.pl
tel: 576 555 785